Hakkımızda

Hakkımızda
A+ A- 

Hakkımızda

Reyyan Turizm, Öğrenci ve personel taşımacılığında güven,disiplin ve kalitesinden ödün vermeden gün geçtikçe daha da büyüyerek sektörde iyi hizmet veren bir firma olmayı başarmıştır.

Reyyan Turizm olarak, insan hayatını taşımanın sorumluluğunu ve önemini her an üzerinde hissetmektedir. Bu sorumluluk firmamızın en büyük önceliğidir. Reyyan Turizm; sektörde ilerici firma olarak hizmet kalitesinin yüksek olduğu bir firmadır. Taşımasını yaptığımız tüm servis yolcularımız Ferdi Kaza Sigortası güvencesi altındadır. Araç personellerimiz SRC ve ileri sürüş tekniği eğitimlerinden geçirilmiş olup tüm belgeleri mevcuttur.

Araçlarımızın hepsinin rutin kontrolleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte, olası risklere karşı önlemleri alınmaktadır. Ayrıca firmamıza hizmet veren tüm araçların trafik sigortası, kasko ve ferdi kaza sigortası poliçeleri tarafımızdan tamamlanmakta ve takip altında tutulmaktadır.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli piyasa araştırmasını yapan ekiplerimiz müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda çözümleri bizlere ulaştırmakta bizler de müşteri haklarını tarafsız ve adilane bir şekilde yürütmekte ve bunu da görevlerimizin en başında tutmaktayız.
Bir firmanın çalışmakta olduğu veya çalışacağı tüm tedarikçiler deki beklentisi; güven, kalite, yeterlilik, taleplere anında ve kolay çözümler sunabilmek ve zamanı iyi değerlendirme becerisine sahip firmalar ile çalışmaktadır.
İşte tüm bu özelliklerin adres Reyyan Turizm'dir Firmamız var olduğu sürece “Yaşama ve insana saygılı hizmeti devam ettirmeyi kendine prensip edinmiştir.”

 ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER