Kalite Politikamız

A+ A- 

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız:

  • Yüksek motivasyon ve başarı azmine sahip çalışanlarımızın bilinçli katılımı ile sürekli gelişmemize çalışanlarımızın katılımını sağlamak.
  • İş ortaklarımız ile birlikte karşılıklı iş birliği ve güven içerisinde çalışıp verimliliğimizi arttırmak.
  • Şirketimizin başarısını ve hizmet kalitesini etkileyen süreçleri sürekli olarak denetleyerek iyileştirmek,
  • Müşteri istekleri doğrultusunda hizmet sunarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyeye ulaştırmaktır.
  • Kalitemizi hedeflediğimiz düzeye çıkararak şirketimizin pazar payını ve rekabet gücünü artırmaktır.

Kalite güvence sisteminin kusursuz bir şekilde yürütülmesi ve geliştirilmesi tüm çalışanlarının sorumluluğundadır. Sistem ancak birlikte çalıştığımız ve destek verdiğimiz sürece başarıya ulaşacaktır.
Reyyan Turizm bu amaçları gerçekleştirmek için çalışanlarına çağdaş organizasyon alt yapısı gibi imkânlar sağlar. Yaklaşımının uygulanması ve kalite yönetim sisteminin oluşturulması, uygulanması, yönetim tarafından gözden geçirilmesi ve etkinliğinin sürekli iyileştirilmesi Reyyan Turizm tarafından vazgeçilmez bir koşul olarak görülmektedir.

Reyyan Turizm olarak, hizmette güvenin, başarının ulaşılması zor ama asıl zor olanın yakalanan başarı ve güveni korumak olduğunu bilir ve bu zihniyetle siz hemşerilerimize müşteri memnuniyeti odaklı etkin, güvenli, konforlu hizmet vermekten onur duyarız. Bizleri bugünlere getiren tüm değerli müşterilerimize teşekkür eder daha nice yeni hizmetlerle huzurunuzda olabilmek dileklerimizle.ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER